Македонија
    |         |         |    
Black Friday попусти: работи кои апсолутно не смееш да ги пропуштиш - AVON Македониjа

Black Friday попусти: работи кои апсолутно не смееш да ги пропуштиш!

Black Friday, кој се случува во ноември, изобилува со многу специјални понуди кои треба добро да ги искористиш. Што вреди да го задржи твоето внимание од брошурата оваа година?

Како и секоја година, одбравме неколку неверојатни попусти кои треба одлично да ги искористиш! Black Friday е совршена можност да ја купиш твојата омилена козметика со попусти, да пробаш некои нови производи или да подготвиш подароци за Божиќ оваа година. Што ние подготвивме за тебе?

Нов мирис- новата ТИ

Оваа година во нашата Black Friday понуда ќе го пронајдеш Avon Surreal парфемот со 50% попуст! Ова е совршен мирис за дами кои ја ценат аурата на сензуалност и женственост. Парфемот е идеален за романтичен состанок, романтична вечера или за новогодишната забава која набрзо доаѓа!

Ах, модни додатоци!

Black Friday е одлична можност да обезбедиме залихи од безвременските работи кои ќе се покажат како неопходни во текот на повеќе сезони, работи кои секоја гламурозна жена треба да ги поседува. Накитот дефинитивно е вклучен во оваа категорија. Доколку на твојата колекција модни додатоци ѝ недостигаат парчиња, внимателно разгледај ја "Eternal" колекцијата. Тука ќе пронајдеш сребрен накит со вистински дијаманти по единствена неверојатна цена. Не смееш да го пропуштиш ова!

ПОПУСТИ- КАКО ДА ПАЗАРУВАШ БЕЗ ДА ПОЛУДИШ

Козметика за нега на кожа

Главната предност на Black Friday е фактот што можеме да најдеме производи кои ги користиме секој ден, по многу ниски цени. Ако бараш вакви можности, не пропуштај да ја провериш новата понуда на AVON. Посебно внимание посвети на ANEW колекцијата - ќе ги пронајдеш, помеѓу другите, златната ноќна емулзија и серумот против брчки со A-F33 со ретинол, двата со попуст и до 60%!

Ова се исто така одлични подароци за твојата мајка или баба!

Празнично светкање!

Black Friday  директно ѝ претходи на зимската сезона, така што ова е одлично време да се размислува за гардеробата за тоа време од годината. За сите дами кои се стремат да заблескаат во овој незаборавен период, подготвивме специјални страници со име "Метална манија". Тука ќе пронајдеш декоративна козметика и лакови за нокти со  исклучително богат избор на бои. Сите овие се идеално прилагодени не само за новогодишната забава, туку и за семејните состаноци или пак за вечерата на Бадник.

Не заборавај на твојот нов кармин или сјај за усни! Изгледот на твоите усни често го истакнува крајниот резултат на твојата празнична шминка!

Среќно пазарување на попусти!